НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КВІТНЕВОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ СЕСІЇ
25 квітня 2017 року на кафедрі іноземних мов Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулося засідання квітневої студентської наукової сесії «Проблеми і тенденції розвитку медицини у ХХІ столітті» (Health challenges and trends in the 21st century).
Виступи оцінювались за критеріями: актуальність та новизна, ораторська майстерність, англомовна комунікативна компетентність, повнота відповідей на питання, якість підготовки презентації.
За результатами сесії переможці були нагороджені дипломами, всі учасники отримали сертифікати.
Перше місце – Шатало В.О. (медичний факультет №1, 2курс) з дослідженням «The Role of Epigenetics in Heart Failure Development».
Друге місце розділили: Ворона А.О. (медичний факультет №1, 1 курс) з темою «Patient Communication: a Routine Talk or a Keystone of Care»; Зволь В.В. (медичний факультет №1, 4 курс) з темою «Health Impact of Portable Devices»; Козик М.О. (медичний факультет №1, 2 курс) з темою «Advantages and Disadvantages of Genetically Modified Food».
Третє місце: Будько А.І. (медичний факультет №1, 2 курс) з темою «Perception and Memory: Advances in Cognitive Neuroscience»; Бурдак І.К. (медичний факультет №1, 2 курс) з темою «Neuro Linguistic Programming»; Турук Л.С. (медичний факультет №1, 6 курс) з темою «The electrophysiological evaluation of peripheral nerve restorative treatment using high-frequency electrosurgical welding in the experiment».
Кафедра іноземних мов
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/01-16.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/2-9.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/3-10.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/4-5.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/5-4.jpg)