В Університеті відбудеться міжнародна конференція, присвячена інноваціям у післядипломній медичній освіті

5-6 жовтня запрошуємо взяти участь у ІІІ Міжнародній науковій конференції «Інновації у Післядипломній Медичній Освіті: Досвід і Перспективи». Захід відбудеться у змішаному форматі за організаційного сприяння Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Програма передбачає панельні дискусії, майстер-класи, пленарні сесії. Учасники отримають бали БПР.
Основні теми, які будуть винесені на обговорення:
- Післядипломна, додипломна та професійно-технічна медична освіта в умовах сьогодення.
- Інноваційні технології навчання, симуляція, цифровізація та ШІ в медичній освіті.
- Безперервний професійний розвиток медичних працівників та викладачів.
- Ментальне здоров’я та безпечне середовище в медичній освіті.
- Психологічна освіта як передумова здоров’я нації.
Робочі мови конференції українська, англійська, польська.
До 25 вересня учасникам необхідно зареєструватись та прикріпити в реєстраційній формі текст статті/тез.
Місце проведення: проспект Берестейський, 34, морфологічний корпус.
Більше інформації про програму заходу, умови участі, вимоги до оформлення матеріалів та нарахування балів БПР за посиланням.
За інформацією навчально-наукового центру неперервної професійної освіти

