Для вступників спеціальності «Педіатрія» проведуть майстер-клас з хірургії
19 липня відбудеться День відкритих дверей медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. На учасників заходу очікує майстер-клас «Базові хірургічні навички».
Спікер – лікар-хірург-онколог, волонтер українсько-ізраїльської волонтерської організації Frida Антон Осокін.
Учасники заходу дізнаються про види ран та ознайомляться з методами їхнього оброблення, з класифікацією матеріалів для швів і методами їх накладання при різних типах пошкоджень. Також навчаться алгоритму дій, який необхідно застосовувати при первинній хірургічній обробці ран. Кожен з присутніх зможе власноруч повчитися накладанню швів та зав’язуванню вузлів на спеціальних хірургічних тренажерах.
КОЛИ: 19 липня об 11:00.
ДЕ: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького 23, офіс Frida (2 поверх).
За інформацією організаторів