Всесвітньо відомий нейрохірург Генрі Марш прочитав лекцію для студентів НМУ
3 квітня у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця відбулася історична подія – вперше з мотиваційною лекцією та професійними порадами для студентів і лікарів виступив всесвітньо відомий лікар-нейрохірург Генрі Марш.
Доктор Марш — провідний британський нейрохірург, який є вчителем і наставником багатьох нейрохірургів України, а також автором бестселерів «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», «Щоденники нейрохірурга», «І наостанок».
На лекції «How to Find Уour Way in Medicine» Генрі Марш розповів про свій шлях у медицині, про фактори, які вплинули на його вибір стати нейрохірургом та різницю між українською та західною медициною. Відомий нейрохірург у своїй мотиваційній лекції дав поради майбутнім лікарям щодо становлення в професії. Також слухачі мали змогу поставити лектору питання.
Лекція зацікавила не тільки колектив і студентів нашого Університету, а й медиків з багатьох куточків України, що також виявили бажання відвідати цей захід.
Наприкінці лекції всі охочі мали змогу взяти автограф у кумира та сфотографуватися на памʼять про цю визначну подію у стінах НМУ імені О.О. Богомольця.
Організаторами мотиваційного заходу стали Студентська рада НМУ, студентські ради медичних факультетів №1 та №2, студентський науковий гурток кафедри нейрохірургії, які доклали неймовірних зусиль для проведення зустрічі з талановитим лікарем та письменником.
За інформацією Студради
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0723.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0749.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0753.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0762.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0785.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0793.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0817.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0846.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0851.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0855.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0865.jpg)
![](/wp-content/uploads/2024/04/golovne-foto-7.jpg)