Студентка НМУ здобула перемогу на Чемпіонаті України з панкратіону

15.09.2023

Нещодавно у Чернівцях було проведено Чемпіонат України та Фінал Кубку України з панкратіону та грепплінгу серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяла участь студентка 3-го курсу медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Арина Глущенко.

Під час запеклих поєдинків у ваговій категорії 53 кг спортсменка показала високий технічний рівень боротьби. За допомогою вдалого позиційного маневрування, больових і задушливих прийомів змусила численних суперниць здатися. У відчайдушній боротьбі наша студентка виборола 1 місце Чемпіонату України з панкратіону серед жінок (розділ традішн) та 3 місце фіналу кубку України з грепплінгу серед жінок (розділ гі).

Нагадаємо, що у квітні нинішнього року Арина Глущенко повернулася з аналогічних змагань, які відбулися у місті Бровари, що на Київщині, також з перемогою. Тоді вона здобула дві золоті та бронзову медалі.

Вітаємо нашу талановиту спортсменку-медикиню з чудовими результатами і зичимо їй нових перемог!