Лікарка з Університету Джонса Гопкінса прочитала лекцію студентам НМУ
2 березня медичний факультет №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в кооперації з кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії організували онлайн-лекцію на тему «Методи навчання майбутніх лікарів в області анестезіології в шпиталі Джонса Гопкінса». Спікеркою виступила Джилліан Айзек – MD, Ph.D, доцентка кафедри анестезіології та реанімації в Школі медицини Університету Джонса Гопкінса.
Про особистий досвід роботи та специфіку професії Джилліан Айзек розказала, побудувавши розповідь дотично хронології навчання. Від навчання в університеті, переходу в інтернатуру, клінічних очікувань під час інтернатури з анестезіології та анестезіологічної ординатури, з її дидактичною освітою та моделюванням, оформленням протоколів і документо-інформаційною роботою, системними практикамий їх особливостями та покращеннями якості та безпеки пацієнтів — до переходу від резидентури до практики. Окрім того, учасники мали змогу поставити питання.
Модераторами зустрічі виступили деканка медичного факультету №3, професорка Оксана Виговська та завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, професор Сергій Дубров. Перекладачем був випускник медичного факультету №3, старший лаборант кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Степан Черняєв.
Запис лекції можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/live/aSeN8ajrziw?feature=share
Пресцентр НМУ за інформацією медичного факультету № 3
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_073.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_181.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_258.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_493.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_699.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_799.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_823.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_892.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230303_124311_954.jpg)