Команда НМУ здобула перемогу у студентському Чемпіонаті України з гирьового спорту

27.02.2023

25 лютого 2023 року у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся 14 Чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту. В рамках чемпіонату проходив Відкритий турнір, присвячений пам’яті одного з фундаторів гирьового спорту в нашій країні Валерія Махна. Понад 100 атлетів із 11 регіонів взяли участь всеукраїнському спортивному заході. Наш Університет представляв на турнірі атлетичний клуб «Тонус».

На початку спортивних змагань хористи клубу «Медик» урочисто виконали гімн України. Традиційно порадували художнім виступом учасників колектив групи Medikal Cheerleadig Team, яким опікується доцент Лариса Пустулякова.

Першими на поміст вийшли дівчата. Серед них — студентки НМУ Дарина Жила, Анастасія Матяш, Оксана Панченко, Софія Гончарова, які уже з перших підходів зафіксували особисті рекорди у ривку гирі вагою 16 кілограмів. Серед чоловіків виборювали переможні бали для команди Університету Костянтин Балика, Богдан Лісовий, Андрій Дніпровський, Володимир Терентьєв, які також значно покращили індивідуальні результати та стали призерами турніру. А Валерій Черевань і Костянтин Поддубний посіли перші місця в номінації поштовх довгим циклом двох гир вагою 24 кілограми.

Головний організатор турніру, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я, тренер атлетичної команди НМУ імені О.О. Богомольця, професор Юрій Щербина зазначив, що сьогодні за наш Університет виступають спортсмени оновленої команди. Та завдяки відпрацьованій роками системі тренувань, новачки в короткі строки опановують техніку гирьового спорту і на турнірі демонструють силу й високу майстерність.

Це підтверджують результати трьох попередніх змагань і Чеміонату України серед студентів. Наша команда знову отримала переможний кубок, багатьох спортсменів нагороджено медалями відразу обох турнірів.