Студенти НМУ ознайомилися з сучасними девайсами дитячої хірургії
На базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» 17 лютого відбувся практично-орієнтований майстер-клас на тему «Сучасні девайси в дитячій хірургії та ортопедії-травматології» для студентів 1-6 курсів медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
НДСЛ «Охматдит» – одна із надпотужних клінічних баз медичного факультету №3, що нещодавно відзначила своє 129-річчя.
Практично-орієнтований майстер-клас на таку тему безперечно є одним із найкращих шляхів посилення підготовки лікарів-педіатрів, особливо, в умовах сьогодення, адже саме стейкхолдери відіграють важливу роль у підготовці майбутніх лікарів-педіатрів.
Студенти-слухачі відвідали відділення торакальної, абдомінальної хірургії і відділення ортопедії та травматології.
Метою заходу було ознайомити студентів із використанням сучасних інформаційних технологій у діагностиці та побачити їхню роботу з маленькими пацієнтами на практиці. Процес навчання відбувався під керуванням завідувача відділенням торакальної хірургії Олександра Метленка, завідувача відділенням ортопедії та травматології Олексія Бебешка, завідувача відділенням абдомінальної хірургії Михайла Сільченка й асистента кафедри дитячої хірургії Володимира Вітязя.
З метою поліпшення комунікаційної компетентності учасники поспілкувалися у відділеннях з юними пацієнтами. Також побачили професійний інструментарій і дізналися про сучасні девайси для покращення роботи та навчання студентів-педіатрів. А наприкінці заходу обговорили цінність поєднання навчання й практики на клінічних базах факультету й Університету загалом.
Медичний факультет №3
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165504_648.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165507_837.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165507_939.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165508_237.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165508_274.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165508_400.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165513_018.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165513_398.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165515_542.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_165517_716.jpg)