Триває профорієнтація для учнів старших класів від студентів НМУ
Студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця продовжують проводити профорієнтаційну роботу серед учнів старших класів. Студентка 4 курсу медичного факультету №3, співзасновниця благодійної організації «БФ Нескорені 2022» Вікторія Кирпач днями провела тренінг «Домедична допомога в надзвичайних ситуаціях» у середній загальноосвітній школі № 215 міста Києва.
Так, студенти нашого Університету активно долучаються до навчання школярів необхідним навичкам сьогодення, від якості виконання яких може залежати як їх життя, так і життя рідних.
Під час тренінгу учні ознайомилися з алгоритмом MARCH та його складовими; основними моментами надання домедичної допомоги; правильним проведенням серцево-легеневої реанімації; наданням домедичної допомоги при різних видах переломів та опіках різного ступеню; правильними домедичними оглядами шиї, грудної клітки, живота, ділянки тазу, промежини, пахових складок та кінцівок; критичними зонами, які підлягають особливо ретельному огляду.
Нагадуємо, що алгоритм MARCH розшифровується як:
M (Massive bleeding) – масивна кровотеча;
A (Airway Management) – управління дихальними шляхами;
R (Respiration) – дихання;
C (Circulation) – циркуляція;
H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – травма голови / гіпотермія / гіповолемія.
Учасники тренінгу мали можливість потренуватися та закріпити практичні компетентності в накладанні шин, сучасних турнікетів CAT та ізраїльських бандажів.
За інформацією медичного факультету №3
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184253_707.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184253_723.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184253_805.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184254_064.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184254_365.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184254_455.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230220_184254_463.jpg)