Студентки НМУ з початку війни допомагають у військових шпиталях
З самого початку повномасштабного вторгнення шестикурсниці Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з медичного факультету №1 виконували функції помічника лікаря у Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі міста Ірпінь і Військовому медичному госпіталі №59.
Небайдужість, патріотизм і активна громадянська позиція притаманні багатьом здобувачам освіти в нашому Університеті. Щотижня ми дізнаємося нові героїчні історії життя вихованців НМУ під час війни.
Ольга Черевко та Дарина Конюшенко – студентки 6-го курсу, які навчалися на медичному факультеті №1, з перших днів російської навали активно допомагають військовим лікарям у їх благородній справі. На ім’я ректора НМУ надійшли листи подяки від начальника хірургічного відділення ВМГ №59, що базується в Донецькій області. Вже двічі дівчата по місяцю виконували функції помічника лікаря-хірурга.
«Коли почалася війна, ми зрозуміли, що не хочемо бути осторонь. Доля звела нас із Військово-медичним клінічним лікувально-реабілітаційним центром у Ірпені. Там і відбулися наші перші кроки в хірургії. Коли випала нагода поїхати в Донецьку область у військовий мобільний госпіталь, ми зрозуміли, що готові допомагати без вагань. Щоденні поступлення поранених, перев’язки, близько сотні оперативних втручань, видалення металевих уламків з важкодоступних місць за допомогою магнітів і під контролем УЗД і рентген-апарату, ушиття нестандартних дефектів вогнепальних ран. Історії хлопців доводили до сліз, та ми намагалися їх морально підтримати, щоб на їхньому обличчі була посмішка, а поранення заживали швидше. Вдячні за безцінний досвід нашому наставнику Володимиру Безверхньому, всьому колективу 59 ВМГ та Ірпінському ВМКЦ», – розповідають Ольга та Дарина.
Адміністрація НМУ та деканат медичного факультету №1 висловлюють подяку та пишаються нашими студентами!
За інформацією медичного факультету №1
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-40.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-45-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-45-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-46-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-46-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-46.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-20_15-25-47-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-21_15-50-20.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-21_15-50-26.jpg)