ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2014: ДЕНЬ ДВАНАДЦЯТИЙ
24.07.2014
Станом на 23 липня 2014 року до НМУ імені О.О. Богомольця подали документи 6961осіб. Заяв від абітурієнтів: 14385 ( у 2013 р. – 12451). Серед них: на бюджетну форму навчання – 12451, на контрактну – 14260.
Слово абітурієнтам і батькам:
![](http://nmu.edu.ua/image_add/Image/news11/19/filipenko.jpg)
Філіпенко Валентина Вікторівна (м. Тальне Черкаська обл): «Приїхала підтримати свого онука Ярослава. Виховую я його з дитинства. Усі роки прагнула, щоб він зростав всебічно розвиненим хлопчиком. Першою дізналася про його мрію стати лікарем і, звичайно, підтримала його, бо відчувала, що це його справжнє покликання».
![](http://nmu.edu.ua/image_add/Image/news11/19/savinov.jpg)
Савінов Дмитро (м. Дніпродзержинськ Дніпропетровська обл. ): «Рішення присвятити себе медицині зробив тоді, коли побачив по телебаченню хід операції на відкритому серці. Відтоді став цікавитися усім, що стосувалося медицини, особливо базовими предметами. Тому і отримав непогані результати ЗНО: біологія 196, хімія 182, мова 175,5».
![](http://nmu.edu.ua/image_add/Image/news11/19/galishko.jpg)
Галішко Владислав (м. Баштанка Миколаївська обл. ): «Моя мама – вчитель хімії та біології. Ще в чотирирічному віці я навчився читати, розглядаючи дитячу енциклопедію з природознавства. Глибоке вивчення цих предметів зумовило мій фаховий вибір. Вперше це сталося у 9 класі, коли вивчали анатомію людини. Мої бали ЗНО: – мова 199, біологія 197,5, фізика 197».
![](http://nmu.edu.ua/image_add/Image/news11/19/strubachevska.jpg)
Струбачевська Катерина ( м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.): «Я, напевно, – «універсальний солдат». Мені легко давалися усі предмети. Я з цікавістю вивчала як гуманітарні, так природознавчі дисципліни. Але в старших класах я помітила, що моїми пріоритетами стали біологія та хімія, була неодноразовим переможцем на олімпіадах різних рівнів. Подаю документи тільки до НМУ і хочу навчатися лише тут. Мої бали ЗНО: біологія 200, хімія 198,5, мова 197».
![](http://nmu.edu.ua/image_add/Image/news11/19/pereeriy.jpg)
Передерій Ольга (с. Курінь Бахмацький р-н Чернігівська обл.): «Дуже люблю вислів Авіцени «Лікувати спершу потрібно душу, а потім тіло». Я вважаю цього великого вченого великим прикладом для себе. Мій бал з біології 194, а захоплення медициною, думаю, у мене назавжди».
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|