В НМУ відбувся перший етап вакцинації проти сезонного грипу
За підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця 14-18 листопада провели вакцинацію керівництва, співробітників і здобувачів освіти проти сезонного грипу. Щеплення безкоштовно робили в консультативно-діагностичній поліклініці Університетської клініки. Наразі вакцинувалися майже 200 людей. Разом із співробітниками та студентами вакцинувались ректор НМУ, професор Юрій Кучин і проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Олександр Канюра. Наступні дати планової вакцинації – з 28 по 29 листопада .
Щеплення проводиться в нещодавно оновленому кабінеті для вакцинацій консультативно-діагностичної поліклініки НМУ. Препарат відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і рішенню Європейського Союзу стосовно складу вакцин проти грипу для Північної півкулі в цьому сезоні. Це – інактивована чотирьохвалентна спліт-вакцина для профілактики грипу Vaxigrip tetra виробництва фірми Sanofi Pasteur. Виготовляється вона з актуальних штамів вірусу грипу – склад щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій ВООЗ.
Через постійні повітряні тривоги та відключення електроенергії вакциновановано лише половину бажаючих. Тому Адміністрація НМУ прийняла рішення продовжити кампанію з підтримки імунітету та додатково провести другий, додатковий, етап з 28 по 29 листопада. Детальний розклад буде висвітлено на офіційних джерелах Університету.
Піклуємося про здоров’я!
Пресцентр НМУ
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_8918.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_8948.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_8985.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9005.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9020-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9021.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9073.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9083.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9099.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9120.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9125.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9155.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/DSC_9172.jpg)