15 листопада в НМУ відбудеться І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
В Україні стартував ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
15 листопада о 13.00 в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться І (університетський) етап конкурсу. Захід буде проведено онлайн. Запрошуємо долучатися студентів нашого Університету.
Оскільки наразі в столиці та регіонах значні проблеми енергопостачанням, у кожного з зареєстрованих учасників буде 72 години на підготовку творчого завдання. Тематика та вимоги до роботи будуть надіслані учасникам 15 листопада. Кінцевий термін подання робіт – 18 листопада о 13.00. Долучитися до Конкурсу та перевірити знання української мови зможуть усі охочі.
Для цього слід заповнити анкету учасника за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1RG5C4y5nNoxBlIP90rFOe_X92A6Z38f2ShvWfsiu8vU/edit
Лише ті, хто це зробить, отримають доступ до Google-форми із завданнями за годину до початку І (університетського) етапу Конкурсу.
Сподіваємось, що студенти НМУ імені О.О. Богомольця покажуть відмінні знання української мови. Адже саме у нас навчаються ті, хто отримав найвищі бали з ЗНО в Україні!
Результати Конкурсу будуть оприлюднені 23 листопада.
Бажаємо всім учасникам і учасницям наснаги, нових творчих звершень!
Кафедра мовної підготовки