До проєкту «Додай червоного» долучилися студенти НМУ імені О.О. Богомольця
У рамках проєкту «Додай червоного» студенти медичного факультету №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провели благодійну акцію зі здачі крові для цивільних і військових пацієнтів прифронтових лікарень. Забір проводило комунальне некомерційне підприємство «Білоцерківська міська лікарня № 3».
Чуйне серце та небайдужість до чужого горя – риси, які виховуються протягом життя. Приємно, що вони притаманні студентам нашого Університету, зокрема, з медичного факультету №2. На цьому факультеті реалізовується багато благодійних та волонтерських ініціатив. Однією з них є донорський рух. Цього разу за організації @donor_ua відбулась чергова благодійна акція донації крові. В рамках проєкту «Додай червоного» відбувся забір крові для цивільних і військових пацієнтів прифронтових лікарень. Забір крові проводило Білоцерківська міська лікарня № 3. Зазначимо, що серед наших студентів були не тільки донори, але й волонтери заходу, які допомагали в організації донації.
Реалії нашого життя чітко показали, наскільки важливим є донорство. Кожен мілілітр донорської крові – це шанс зберегти життя наших спігромадян, захисників і захисниць. Сподіваємося, що до благородної та почесної місії бути донором долучатиметься все більше студентів нашого Університету.
Разом до перемоги!
За інформацією медичного факультету №2
![](/wp-content/uploads/2022/11/2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/4.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/5.jpg)