У НМУ провели психотренінг для студентів
У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбувся благодійний психотренінг від медико-психологічного факультету. Долучилися до корисного заходу не лише студенти нашого Університету, а й інших ЗВО. Психотренінг проводили студенти спеціальностей 225 “Медична психологія” та 227 “Фізична терапія, ерготерапія”.
Захід містив у собі ґрунтовну лекцію про психічне, фізичне здоров‘я та їх взаємозв‘язок. Також було проведено цікаві інтерактивні практики, наприклад, «Безпечне місце», що має на меті вгамувати стрес, і техніки «Самомасаж».
Гостями психотренінгу були студенти не тільки нашого Університету, але й інших навчальних закладів. Відтак, захід був міжуніверситетським.
Тренінг мав ще й благодійну мету – всі учасники, крім здобутих нових знань, змогли підтримати наших військових та отримати маленькі подаруночки. Усі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок гуманітарного штабу Української студентської ліги.
Бажаємо гарного фізичного і психологічного здоров’я, попри всі труднощі та випробування!
За інформацією медико-психологічного факультету