Медики-волонтери НМУ повернулися з Харківщини, де надавали допомогу місцевим жителям
Незламні, мужні, непохитні представники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, які є активними учасниками благодійної організації лікарів-волонтерів «Frida» Ukraine-Israel Independence Association, нещодавно відвідали Харківщину, де надавали медичну та гуманітарну допомогу місцевим жителям. Амбулаторний прийом в Ізюмі видався надзвичайно насиченим. Медики продовжують надихати відданістю справі.
Команда героїв-лікарів Frida прийняла понад 250 пацієнтів і видала більше 400 упаковок медикаментів. За два насичені дні понад 100 пацієнтів прийняли декан медичного факультету №3, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб Оксана Виговська та аспірант кафедри внутрішньої медицини стоматологічного факультету Владислава Романюк. Допомагав нашим медикам у поїздці активний учасник волонтерської організації Михайло Лінник, син професора Виговської, магістр Київського університету імені Бориса Грінченка.
Під час прийому місцеві розповіли, що поряд знаходиться будинок з переселенцями літнього віку. Наші волонтери відразу ж вирушили туди на огляд та проконсультували ще 40 пацієнтів. Спеціалісти реагували миттєво і надавали необхідну допомогу кожному, хто цього потребував. В непрстих умовах вони зробили безліч складних медичних маніпуляцій, зокрема був купований важкий напад бронхіальної астми.
На наступний день після Ізюму професійна команда відвідала Липці та Дергачі, що на Харківщині. Липці – вщент зруйнований населений пункт, де вся земля всіяна снарядами, є й не розірвані. Наші лікарі, ризикуючи життям, допомагали людям, які залишилась в цьому селищі. Надали необхідні медикаменти й транспортували двох пацієнтів до Харкова на госпіталізацію з ургентними патологіями. Те, що залишили після себе російські окупанти – не описати жодними словами.
Прийом проводився в напівзруйнованому приміщенні, що раніше займали окупанти. Та які б умови не були, лікарі зробили все можливе, аби надати максимум допомоги українцям.
Владислава Романюк, окрім прийому пацієнтів, здійснювала координаційну роботу під час візитів всієї команди лікарів-волонтерів.
Потужний професійний висококваліфікований колектив небайдужих лікарів об’єднався з метою надання медичної допомоги кожному, хто її потребує, і продовжує рятувати життя! Ми дякуємо і пишаємося нашими співробітниками і студентами, учасниками міжнародної волонтерської організації!
Пресцентр за інформацією медичного факультету №3
![](/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_12-40-11-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_12-40-16.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_12-40-18-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_12-40-18.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_12-40-20.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_13-26-14.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-25-at-14.18.48.jpeg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-25-at-16.58.20.jpeg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-25-at-18.37.18.jpeg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-26-at-15.13.53.jpeg)