У СТУДЕНТІВ НМУ РОЗПОЧАЛАСЬ АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ З ПОЛЬСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ
Розширюємо горизонти міжнародної співпраці! Для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 228 «Педіатрія» медичного факультету №3 Максима Смочка (студента 2 курсу) та Серафими Федосенко (студентки 4 курсу) розпочалася академічна мобільність з Білостоцьким медичним університетом у Польщі.
Проєкт реалізовується за сприяння проректора з з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Рімми Скрипник, декана факультету, професора Оксани Виговської, співробітників відділу з міжнародних зв’язків та координатора академічної мобільності, доцента Іванни Саханди. Реалізація річної програми міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ у Білостоцькому медичному університеті є важливим кроком в опануванні новітніх знань, практичних навичок лікарської справи, комунікації, що дозволить у майбутньому працювати та передавати досвід закордонних медичних закладів в Україні.
Відтак, міжнародна академічна мобільність розпочалася 3 жовтня та триватиме по 31 липня 2023 року. Навчання реалізується за Програмою міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Білостоцьким медичним університетом. Освітньо-професійна програма зі спеціальності «Педіатрія» та Curriculum of the Faculty of Medicine Medical University of Bialystok співпадають на 70%. Для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії студентів-педіатрів складено Індивідуальний навчальний план учасника академічної мобільності.
“Цього року в рамках програми ERASMUS+ тут навчатиметься всього 4 студенти. Також приїхали з Франції та Португалії на семестр і нас, українців, двоє. Відношення до нас чудове, питають і цікавляться ситуацією в Україні. Дивуються, що наш Національний медичний університет продовжує працювати в очному форматі й в умовах сьогодення навчати студентів. Система навчання подібна до нашої, різниці в підготовці з одногрупниками не відчуваю. Навчання дуже клінічно орієнтоване, замість підручників на лекціях і семінарах вивчаємо сучасні гайдлайни і алгоритми діагностики. У клінічних групах – по 6 студентів, щодня маємо змогу оглядати пацієнтів (УЗД, аускультація, пальпація) і вчитися одне на одному, викладачі слідкують, щоб кожен відпрацював навичку”, – розповідає Серафима Федосенко.
Бажаємо нашим студентам Максиму Смочку та Серафимі Федосенко успіхів, наполегливості в опануванні знань з нелегкої, але такої важливої для України лікарської справи.
У цей складний час кожен намагається внести свою частку в розбудову незалежної України, її відродження у повоєнний період та у вірне служіння українському суспільству. Все буде Україна!
Деканат медичного факультету №3, відділ з міжнародних зв’язків
![](/wp-content/uploads/2022/10/4100.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/4101.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/4102.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/10/4103.jpg)