Студенти НМУ взяли участь у благодійному турнірі з футболу
Команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця долучилася до благодійного футбольного турніру USL SCC 4. У змаганнях взяли участь 8 університетських команд від ОСС м. Києва. Нашу команду сформували студенти з різних курсів і факультетів. І окрім благородної місії – зібрати кошти для наших військових – майбутні медики довели, що можуть не лише сумлінно вчитися, а й вправно володіють футбольним м’ячем.
Нашу команду представляли Назар П’ятенко (медичний факультет №4, 6 курс), Андрій Кузьменко (медико-психологічний факультет, 2 курс), Владислав Боцуляк (стоматологічний факультет, 2 курс), Іван Мельник (стоматологічний факультет, 2 курс) Олександр Коломієць (медичний факультет №3, 3 курс)
і капітан команди Богдан Сало (стоматологічний факультет, 2 курс). Також чудова команда черлідерок з ОСС НМУ імені О.О. Богомольця запалили вогонь у серцях учасників і вболівальників.
Головною метою заходу була комунікація між студентами різних закладів вищої освіти столиці, організація дозвілля студентів і благодійність. Організатором турніру став НУБіП.
Тож вітаємо команди переможців:
ОСС НМУ – 1 місце
ОСС НАУ – 1 місце
ОСС КНУБА – 1 місце
ОСС КНУ – 1 місце
ОСС НУБіП – 1 місце
ОСС МАУП – 1 місце
ОСС КНЕУ – 1 місце
ОСС НПУ – 1 місце
Враховуючи, що необхідна сума була зібрана, всі, хто брали участь у благодійному турнірі – переможці. Адже завдяки співдружності студентського самоврядування Києва наші захисники отримають системи обігріву (буржуйки), що так необхідні в холодну пору.
За інформацією Студентської ради НМУ імені О.О. Богомольця
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_9613.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_9627.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_9671.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_9677.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_9678.jpg)