ВІДБУЛИСЯ ЕКЗАМЕНИ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ» ТА «МЕНЕДЖМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
17 вересня в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця пройшли фахові екзамени за спеціальностями «Фізична терапія, ерготерапія» та «Менеджмент у сфері охорони здоров’я».
Привітав вступників заступник голови Приймальної комісії, професор Олександр Науменко. Він побажав успішно скласти фахові випробування і поповнити студентську родину Університету.
Варто зазначити, що спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» – одні з найновіших в нашому Університеті, актуальні освітні програми для підготовки фахівців започатковано у відповідь на потреби суспільства.
«Дедалі популярнішими стають обидві ці спеціальності і ми раді, що можемо підготувати затребуваних для суспільства фахівців, – зауважив відповідальний секретар ПК Максим Приступюк. – Наші абітурієнти успішно склали фахові екзамени, наступним етапом стане оприлюднення списку рекомендованих осіб до зарахування та подача ними оригіналів документів».
Приймальна комісія продовжує роботу, бо вступна кампанія-2022 для громадян України триватиме до 30 вересня, а іноземці матимуть змогу вступити до НМУ імені О.О. Богомольця до кінця грудня.
Пресцентр
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6533.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6535.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6538.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6541.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6542.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6544.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6545.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6551.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6554.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6556.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6569.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6574.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6524.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6526.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6529.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6591.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6594.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6597.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6599.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6605.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6611.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6626.jpg)