Освітні програми

 

Можливості співпраці з Арієльським Університетом (Ізраїль) на 2021 рік

 

Відділ міжнародних зв’язків, спільно з Арієльським Університетом (Ізраїль), інформує про наявні можливості співпраці на 2021 рік:

 

  1. Post-Doctoral Fellowships: we welcome outstanding candidates who wish to pursue an academic career and would like to join us for a post-doctorate. Please visit the website.

 

https://www.ariel.ac.il/wp/postdocs/

 

  1. D. positions: many scientists at AU are looking for graduate students who’d like to join their research projects full scholarships are available. Please see the website and the attached pamphlet for more information.

 

https://www.ariel.ac.il/wp/graduate-school/en/

 

  1. Digital Humanities: a hybrid learning program that gives computational skills and technological tools to humanitarians. More information on the webpage of the program.

 

https://www.ariel.ac.il/wp/international-programs/international-digital-humanities-program/

 

  1. An international week at the Medical Simulations center: The center offers customized programs, for students of the medical professions. Tours of Israel and cultural activities may also be included. Please see the information attached.

 

Додаток №1 (Medical Simulations 2020.pdf)

 

Додаток №2 (A4_Graduate_Studies)

 

 

 

 

 

НАБІР СЛУХАЧІВ НА CLOUD CLASS PROGRAM НА 2021 РІК З ДИСЦИПЛІН “ХІРУРГІЯ”, “ДІАГНОСТИКА”, “ТРАДИЦІЙНА КИТАЙСЬКА МЕДИЦИНА” (ОНЛАЙН, КНР)

 

 

The Belt and Road International Medical Education Alliance (BRIMEA) https://www.cmu.edu.cn/brimea/, який об’єднує 61 медичний університет світу, оголошує набір слухачів зі складу студентів (3-6 курсів), інтернів, аспірантів, докторантів та професорсько-викладацького складу НМУ на Cloud Class Program на 2021 рік за напрямками “Хірургія”, “Діагностика”, “Традиційна китайська медицина”.

 

Силабуси дисциплін додаються:

“Хірургія”

“Діагностика”

“Традиційна китайська медицина”

 

Навчання безкоштовне та проводиться англійською мовою.

 

Для участі в програмі онлайн-навчання необхідно до 25 грудня 2020 р. заповнити Google форму (https://forms.gle/YXRJFiMwSuYfm8Q5A)

 

Просимо реєструватися окремо на кожен обраний курс.

 

 

 

 

 

 

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ ВІД АТ «КАЗАХСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» (М. АЛМАТИ, КАЗАХСТАН)

 

Відділ міжнародних зв’язків НМУ інформує про можливість участі в академічній мобільності в онлайн форматі від АТ «Казахський медичний університет безперервної освіти» для наступних категорій учасників освітнього процесу:

 

  • бакалаври та інтерни:

http://www.kazmuno.kz/ru/education/students/bakalavriat-i-internatura/akademicheskij-kalendar-raspisanie-zanyatij/

 

  • магістри та докторанти:

http://www.kazmuno.kz/ru/education/students/magistratura-i-doktorantura/raspisanie-zanyatii/

 

  • аспіранти

http://www.kazmuno.kz/ru/education/students/rezidentura/dlya-slushatelej-rezidentury/

 

  • професорсько-викладацький склад:

http://www.kazmuno.kz/ru/education/kafedry/

 

 

 

АНКЕТА УЧАСНИКА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

https://forms.gle/KwhjfiYz3A99eisj7

Конкурс на навчання по програмі PhD Австрія

  • Початок проекту: 01 березня 2021
  • Кінцевий термін подачі заявок: 10 жовтня 2020

Медичний університет в Граці, Інститут легеневих судин Людвига Больцмана та Австрійський науковий фонд пропонують аспірантам навчання за PhD програмою Молекулярна медицина.

Навчання в аспірантурі забезпечує поглиблену, багатопрофільну підготовку з біомедичних досліджень у стимулюючому міжнародному середовищі.  Дипломні проекти зосереджуються на аспектах запальних, метаболічних та серцево-судинних захворювань, ракових і стовбурових клітин, ліпідів та метаболізму, а також новітніх терапевтичних цілях та інтегрують базові дослідження та клінічно орієнтовані науки, використовуючи широкий спектр сучасних методик.

PhD студенти, які пройдуть відбір, будуть працевлаштовані на строк до 3 років (початковий контракт на один рік з можливістю продовження за умови успішної роботи) та отримують соціальні виплати.

Кандидати повинні мати (або отримувати) ступінь, що еквівалентний ступеню Магістра з будь-яких природничих, наукових або медичних дисциплін.

Процедура відбору, всі навчальні заходи та спілкування будуть проходити на англійській мові. Тому навички усного та письмового володіння англійської мови є обов’язковими.

Заявки приймаються виключно через он-лайн платформу https://mug.glowbase.com/.

Більш детальна інформація за посиланням: https://www.medunigraz.at/en/phd/application/.

 

 

 

 

 

Конкурс 2020 для участі в Програмі вдосконалення викладання у вищій освіті України

Заявку, лист підтримки від ректора університету та всі інші супутні документи необхідно надіслати до 26 січня 2020 р. включно.

Результати конкурсу будуть оголошені 2 березня 2020 р.

Більш детальна інформація: http://www.britishcouncil.org.ua/teaching_excellence_UKR

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ про французько-українську освітню Програму для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

 

16 – 23 березня 2020 року

Проект організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ). До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностейпровізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України.

Метою проекту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Іспанії, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з містами: Мадрид, Толедо, Кордоба, Севілья, Кадіс, Хереc-де-ла-Фронтера, Ронда, Малага, Гранада.

Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне навчання (стажування), 72 год. (враховується при атестації лікарів, працевлаштуванні випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора) та про нарахування 35 балів безперервного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я (Наказ МОЗ України № 446 від 22.02.2019 р., Постанова КМ України № 302 від 28.03.2018 р.)

 

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ:

730 € + кошти за групову страховку та організаційні витрати (500 грн).

 

Крайній термін подання документів – 31 січня 2020 року!

(або раніше в разі повного набору групи)

 

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ про французько-українську освітню Програму для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

22 – 29 лютого 2020 року

 

Проєкт організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоровя та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ). До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностейпровізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України.

Метою проєкту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у ФранціїНімеччині та Швейцарії, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з європейськими містами: Прага, Брно, Плзень (Чехія), Нюрнберг (ФРН), Стасбург, Кольмар (Франція), Цюріх (Швейцарія), Краків (Польща).

Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне навчання (стажування), 72 год. (враховується при атестації лікарів, розподілі випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора) та про нарахування 30 балів безперервного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я (Наказ МОЗ України № 446 від 22.02.2019 р., Постанова КМ України № 302 від 28.03.2018 р.)

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 440 € + кошти за групову страховку та організаційні витрати (500 грн).

Крайній термін подання документів – 22 грудня 2019 року! (або раніше в разі повного набору групи)

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ (Завантажити)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ (Завантажити)