Потрібна допомога

 

chachur_n

Шановні співробітники та студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця!

Термінової допомоги потребує Чахур Ольга Юріївна, диспетчер деканату медичного факультету №1.
Лікарі поставили страшний діагноз: недиференційована карцинома черевної порожнини.
Ольга Юріївна надзвичайно добра та чуйна людина, яка завжди всім допомагає, а тепер потрібна допомога саме їй.
Наразі вкрай потрібні кошти на лікування. Кожна копійка вже дає шанс на швидше одужання!
Допоможіть врятувати маму восьмирічного сина!
Дякуємо за будь-яку допомогу!
Номер карткового рахунку ПриватБанку – 5168 7556 0337 9740, Чахур Ольга Юріївна

 

zp4qd8cy8ocСтудент НМУ потребує допомоги!

Нещодавно лікарі діагностували у Васяновича Владислава Миколайовича, 1994 року народження, термінальний гідронефроз єдиної правої нирки, так як однієї вже давно немає.
Потрібна пересадка нирки. Донором стане його мама, так як її нирка абсолютно сумісна. Проте на операцію потрібні значні кошти, які для родини є проблематичною сумою, а саме 450 тис. грн. Гроші потрібно зібрати якомога швидше!
Дуже добрий, ввічливий і дружелюбний хлопець Владислав є нашим студентом, він навчається на 5 курсі Медичного факультету №3.
Владислав та його родина будуть безмежно вдячні будь-якій допомозі!
Не будьте байдужими!
Номер карткового рахунку ПриватБанку: 5168 7427 0465 1516, Васянович Владислав Миколайович


eae7c1c5515ad9ed9cc4f4cc67e5f8ad78bdacb792de1108b2-pimgpsh_fullsize_distrЖиттєво необхідної допомоги потребує випускниця НМУ, хірург дитячої лікарні ОХМАТДИТ Джума Крістіна, яка бореться із синдромом Когана – надзвичайно рідкісною хворобою, яка знищує зір та слух, порушує координацію рухів. Вартість одного курсу лікування  – 250 тисяч гривень.
“Дорогі друзі!
Мене звати Крістіна Джума, мені 26 років. Я працюю дитячим хірургом в Національній дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ. Я успішно лікувала маленьких пацієнтів, активно займалась науковою та громадською роботою. Допоки одного дня не трапилася атака дуже рідкісного аутоімунного захворювання, що називається Синдромом Когана. В усьому світі є тільки 200 хворих на цей васкуліт. Рецидив цих аутоімунних атак призвів до майже повної втрати зору на ліве око, зниження слуху та значні вестибулярні розлади з порушенням орієнтації в просторі. Для того щоб зупинити прогресування захворювання, окрім високодозової гормональної терапії, необхідна біологічна терапія препаратом Ремікейд. Мінімальний 3-х місячний курс лікування коштує 10000$ (приблизно 250 000 гривень). Для мене це не підйомна сума. Тому звертаюсь до всіх небайдужих за допомогою зібрати необхідні кошти. Понад усе мрію повернутись до нормального життя і продовжувати допомагати своїм маленьким пацієнтам! ”
Контактний номер нареченого Крістіни: 063-480-72-65 Віталій
Номер карткового рахунку ПриватБанку: 5168742020301150, Джума Крістіна Ахмадівна