Вітаємо з ювілеєм академіка НАН та НАМН України Сергія Комісаренка!

09.07.2023

Від імені всього колективу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітаємо з ювілейним днем народження директора інституту біохімії ім. О.В. Палладіна, академіка НАН та НАМН України, першого Посла України у Сполученому Королівстві, доктора біологічних наук, професора Сергія Васильовича Комісаренка.

Вельмишановний Сергію Васильовичу!

Щиро бажаємо Вам відмінного здоров’я, міцного імунітету від усіх негараздів, мирного сонячного неба, святкового настрою, радісних зустрічей і незабутніх вражень, прекрасних емоцій від добрих та теплих привітань!

Ви – видатний український науковець, державний та політичний діяч, відомий дипломат, мудрий та успішний керівник провідної наукової установи, який завжди докладає максимум зусиль задля розвитку таких важливих напрямів у медицині, як біохімія, фізіологія та молекулярна біологія. Пишаємося тим, що Ви є випускником нашого славетного Університету!

Тож нехай і надалі у Вашій професійній діяльності будуть значні результати, а енергії і сили вистачатиме на реалізацію усіх інновацій задля примноження вагомих наукових здобутків та процвітання народу України!

Зичимо Вам родинного затишку, безмежного щастя і благополуччя, душевної гармонії та насолоди від кожного прожитого дня!

Нехай Ваша життєва дорога квітне любов’ю, достатком і щедрою вдачею!

 

З глибокою повагою до Вас

Ректор, професор Юрій Кучин