Вітаємо з Днем народження командувачку Медичних сил Збройних Сил України, генерал-майора медичної служби Тетяну ОСТАЩЕНКО!

04.08.2023

 

Шановна Тетяно Миколаївно!

Від усього серця бажаємо Вам мирного та сонячного неба, міцного здоров’я і наснаги, злагоди й любові, добра та благополуччя, успіху і процвітання, щоб завжди була змога подолати будь-які труднощі й вийти переможцем з усіх складних ситуацій!

Ви – талановита, високопрофесійна та цілеспрямована жінка, яка невтомною працею гідно тримає оборону на своєму вкрай важливому рубежі. Разом з висококласними і самовідданими лікарями, в цей складний та тривожний воєнний час, Ви робите все можливе задля надважливої спільної мети – порятунку життя та здоров’я воїнів-захисників. Ваша мудрість і компетентність є запорукою успіху й подальшого стрімкого розвитку української військової медицини!

Нехай Ваше бездоганне служіння обраній справі, доброта та милосердя винагороджуються вдячністю врятованих пацієнтів, сприяють досягненню значних результатів кожного трудового дня заради щасливого майбутнього народу України!

Божого благословення на шляху до якнайшвидшої великої Перемоги!

 

З глибокою повагою до Вас

Ректор, професор Юрій Кучин