Вітаємо з Днем народження Голову Наглядової ради Університету, професора Василя Пехньо!

07.08.2023

Від імені всього колективу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця щиро вітаємо з Днем народження Голову Наглядової ради Університету, директора Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського  НАН  України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка  НАН  України, доктора хімічних наук, професора Василя  Івановича  Пехньо!

Шановний Василю Івановичу!

У цей святковий день від усієї душі бажаємо Вам відмінного здоров’я, мирного сонячного неба, удачі кожного дня, успіхів та високих результатів у роботі дружнього колективу, гарного настрою та добрих новин, цікавих зустрічей та знакових подій!

Ваша багаторічна сумлінна та кропітка праця, результати діяльності та досягнень продовжують залишати значний слід в історії вітчизняної хімічної науки та здобувають визнання хіміків усього світу, що забезпечує Вам гідне місце в когорті найяскравіших вчених, відомих не тільки в нашій країні, але й далеко за її межами!

Пишаємося та висловлюємо слова глибокої вдячності, що саме Ви, мудрий керівник та організатор, очолюєте Наглядову раду нашого славетного Університету!

Нехай і надалі все складається так, як Ви мрієте! Хай світло переможе темряву, прийде свята Перемога України і розквітне щасливе життя, з тріумфом відкриється дорога в неймовірне майбуття!

 

З глибокою повагою до Вас

Ректор НМУ, професор Юрій Кучин