НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АНОНС: 500-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА ВИШНЕВЕЦЬКОГО

25.04.2016

АНОНС: 500-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА ВИШНЕВЕЦЬКОГО

Козацтво – в свідомості українства уособлює героїчні сторінки історії  українського народу, символізує його незламний  дух,  волелюбність. Сьогодні найкращі риси українського козацтва знаходять відображення у звитязі українських воїнів на Донбасі,  у русі волонтерства, зростанні  патріотичних настроїв серед української молоді.

25 травня 2016 р. у Національному палаці мистецтв «Україна» на відзначення 500-річчя від дня народження гетьмана Дмитра Вишневецького – засновника  Запорізької Січі, відбудеться
феєричне дійство «Козацькому роду нема переводу».

Мета заходу –  засобами мистецтва,  популяризація козацьких чеснот,  формування патріотичної  особистості,  самоповаги,  дбайливого ставлення до своєї історії та традицій суспільства у  духовному вихованні

У святковому концерті планується участь зірок української естради – Василя Зінкевича, Злати Огнєвіч, Тараса Петриненка, Наталії Бучинської, Сергія Файфура. Художні колективи будуть представлені Національним заслуженим народним хором України  імені Г. Верьовки, симфонічним оркестром та хором Українського радіо,  Ансамблем танцю Збройних Сил України, Ансамблем пісні і танцю «Козаки Поділля», вокальним квартетом «ГЕТЬМАН»,  гуртом «KOZAK System».

Перед концертом, у фойе, козацькі осередки,  покажуть своє вміння володіти зброєю, демонструватимуть навички з військових єдиноборств. Буде розгорнуто експозицію портретів гетьманів України, художніх полотен з історичної та козацької тематики.
Частина коштів від концерту, за домовленістю з військовим  шпиталем, буде спрямована на лікування та реабілітацію воїнів АТО.

Згідно наказу МОН України № 641.від16.06.2015р « Про затвердження Концепції національно-патриотичного виховання дітей і молоді…»
та розпорядження  КМУ № 1400 від 25.12.2015р  « Про затведження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016р» п.6.3 передбачено:  Збільшити кількість відвідувань дітьми  та молоддю закладів що популяризують культурні та мистецькі традиції українського народу

З повагою,
Режисер постановник,народний артист України                    Дмитро ЧИРИПЮК