НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО ЛІЛІЮ ГРИНЕВИЧ З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

15.04.2016

14 квітня 2016 р. Верховна Рада України ухвалила рішення про призначення Лілії Гриневич на посаду Міністра освіти і науки України.

                                        Вельмишановна Ліліє Михайлівно!
Колектив Національного медичного університету вітає Вас з призначенням на посаду Міністра освіти і науки України.

Ваші компетентність, знання, життєвий досвід і професіоналізм будуть надійною запорукою майбутнього успіху у вирішенні завдань, що стоять перед галуззю.

Від щирого серця бажаємо Вам здійснення всіх намічених планів і задумів, невичерпної енергії, творчих сил, добра, благополуччя і міцного здоров’я. Сподіваємося на взаєморозуміння і плідну співпрацю в справі підготовки медичних кадрів нашої країни.

Лілія Гриневич –  Народний депутат 7-го і 8-го скликань, голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, відомий фахівець в освітній галузі, яка створювала систему зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. У 2006 році обіймала посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти, також очолювала Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації. З 2014 р. Лілія Гриневич є членом Наглядової ради НМУ імені О.О. Богомольця.

flower(2)[1]