НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НМУ ПОКРАЩУЄ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ

01.04.2016

Виражаємо велику подяку ректору НМУ імені О. О. Богомольця, шановній Амосовій Катерині Миколаївні, проректору Никитюку Олександру Андрійовичу та начальнику матеріального відділу Ланьку Тарасу Володимировичу за допомогу у розвитку спортивного клубу нашого університету та придбання для залу якісного, коштовного та сучасного спортивного покриття. Останнє є взірцем європейських стандартів навіть у професійних видах спорту. Вдячні й кафедрі фізичного виховання на чолі із завідуючим Гусєвим Тарасом Петровичем за піклування  про забезпечення необхідним устаткуванням спортивних секцій та комфортними умовами.

Sport Club NMU – це спортивна секція, створена наприкінці вересня 2015 року спільними зусиллями профкому студентів та кафедри фізичного виховання НМУ імені О. О. Богомольця. Клуб проводить безкоштовні комплексні тренування для всіх студентів та пропагує здоровий спосіб життя. Тут займаються: акробатикою, спортивною гімнастикою, воркаутом, трікінгом, спортивними танцями, фітнесом, контактними видами спорту.

Тренування проводять досвідчені тренери, студенти НМУ: В’ячеслав Бунякін, Станіслав Школьний, Маргарита Костиненко та Дмитро Ліщук. Створені чоловічі та жіночі групи. Три рази на тиждень проводяться тренування у дружному колі спортсменів-медиків. Кожного тренування на секції присутні близько 30 осіб. Ще раз дякуємо адміністрації університету за підтримку та запрошуємо всіх бажаючих студентів-медиків до дружньої команди спортсменів НМУ!

З повагою,
Профком студентів та Sport Club NMU!

2%20(1)[1]

4(2)[1]

3%20(1)[1]

5[1]