НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА ПЕТРЕНКА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА

12.01.2016

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з Днем народження завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря України, професора ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА ПЕТРЕНКА.

petrenko

Шановний Василю Івановичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Вроджена інтелігентність, потужній інтелект, висока наукова культура, цілеспрямованість та наполегливість при досягненні мети та виконанні службових обов’язків викликають до Вас глибоку повагу та симпатію.

За період Вашої праці на посаді завідувача кафедра досягла значного творчого доробку. Вас знають як автора  наукових та науково-методичних праць, посібників  та підручників, а також як щирої і відкритої душі людину. Для всіх нас Ви є прикладом послідовного і наполегливого  руху до вершин професіоналізму.

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи, а людська повага хай буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Нехай і надалі джерела Ваших життєвих сил і енергії будуть невичерпні, а наступні роки будуть ще яскравіші і щасливіші!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Добробуту і злагоди у Вашій оселі!