НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АКАДЕМІКА МАКСИМЕНКА СЕРГІЯ ДМИТРОВИЧА

15.12.2015

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з днем народження завідувача кафедри загальної і медичної психології та педагогіки, академіка НАПУ України, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора МАКСИМЕНКА СЕРГІЯ ДМИТРОВИЧА.

maksymenko_s[1]

Шановний Сергію Дмитровичу!

    Протягом багатьох років Ви  плідно працюєте у нашому університеті, здобули велику повагу серед колег, серед усіх, хто працював і працює поряд із Вами.
Бездоганне знання справи, відданість їй, висока освіченість і культура, прекрасні людські якості є Вашим безцінним надбанням, запорукою успіхів, авторитету та шани серед людей.
Ви належите до тих особистостей, у яких гармонійно поєднано професійність і людяність, тактовність і милосердя. Ці якості надважливі для Вашої успішної професійної діяльності  як керівника, ученого і викладача.
У день Вашого дня народження прийміть від нас щирі й сердечні побажання міцного здоров’я, радості, миру, безмежного людського щастя, злагоди й добробуту.  Нехай повсюдно Вас супроводжує удача в досягненні мети. Нехай віра, надія та любов будуть вірними супутниками, а життя Ваше буде щедрим і багатим на добро!