НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПЕРШОГО ПРОРЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ ЯРОСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА ЦЕХМІСТЕРА

18.10.2015

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з днем народження першого проректора з науково-педагогічної роботи, Заслуженого працівника освіти України, доктора педагогічних наук, професора ЯРОСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА ЦЕХМІСТЕРА.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ЯРОСЛАВЕ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!

Ми Вас знаємо як людину, яка максимально присвячує себе роботі. Ваш професіоналізм, хист керівника, висока самодисципліна відомі багатьом. Ваш унікальний життєвий шлях, внесок у розвиток медичної освіти і безмежну відданість улюбленій справі важко переоцінити. Маючи всі якості лідера, Ви, Ярославе Володимировичу, володієте дивовижним даром виявляти в кожному студенті особистість, прищеплювати йому принципи, які назавжди стають стрижневими в біографії кожного, хто мав радість працювати з Вами, вчитися у Вас. Ви стали наставником і прикладом для наслідування для сотень випускників медичного ліцею, котрі сьогодні працюють або викладають в Україні та поза її межами.
Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил та любові, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди та достатку у Вашій родині, мирного і спокійного неба над головою!

 

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця