НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ У ВОЛОНТЕРСЬКОМУ РУСІ

14.05.2015

Студент 4-го курсу Університету Микола Літус взяв участь у волонтерському виїзді у зону АТО,  де під час травневих свят відбувся черговий етап проекту надання дерматовенерологічної допомоги учасникам бойових дій, які перебувають безпосередньо в гарячих точках лінії фронту, а також громадському населенню та іншим військовим, що знаходяться у прифронтовій зоні.

З 30 квітня по 5 травня 2015 року за допомогою пересувного медичного пункту, волонтерська група лікарів-дерматологів здійснила медичні огляди низки військових підрозділів збройних сил АТО.
У результаті проведених оглядів було виявлено різні випадки шкірних захворювань, в тому числі онкологічні захворювання. Усім пацієнтам було призначено відповідне лікування.

Також у рамках проекту допомоги було проведено просвітницькі бесіди з особовим складом сил АТО на предмет профілактики дерматовенерологічних захворювань. Під час таких заходів, волонтери активно розповсюджували завчасно розроблені лікарями інформаційно-освітні матеріали. Листівки та буклети містили базову інформацію про бактеріальні інфекції та інфекції, що передеються статевим шляхом, методи убезпечення від них та правила догляду за власним здоров’ям. З керівництвом медичних підрозділів проводились освітні семінари щодо лікування дерматовенерологічних захворювань.

Крім того, усім підрозділам під час проведення обстежень було передано лікарські препарати, зібрані за допомогою партнерських фармацевтичних компаній та міжнародних фондів.
Організаторами проекту виступили благодійний фонд “Довіра людей” спільно з  ГО «Українська Академія Дерматовенерології»,  НМАПО ім. Шупика, Національною академією медичних наук та волонтерськими організаціями України.

34[1]

52[1]