НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІГРИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

21.02.2015

21 лютого 2015 року в  спортивному комплексі Київського національного торгово-економічного університету згідно програми Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»відбулися «Ігри захисників України».
Організатором змагань виступила Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».  Програма турніру включала в себе змагання з настільного тенісу, гирьового спорту, армреслінгу та перетягування канату.
У змаганнях взяли участь збірні команди:  Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, «КИЇВЕНЕРГО», «Київобленерго», Київхліб, Серійний завод «Антонов», Державне підприємство завод «Антонов», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна телекомпанія України, Національна академія наук України, «Надзвичайні новини» ICTV, Українська футбольна асоціація лікарів, Центр новітніх технологій  стоматології, Укртрансгаз, Департамент житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, ВРТП «Укргазенергосервіс», телекомунікаційна компанія «VEGA».
У змаганнях з настільного тенісу І місце серед дівчат посіла випускниця НМУ лікар-інтерн Ірина Олексійовець, у парному заліку студенти НМУ Олександр Городецький та Ірина Олексійовчець зайняли ІІ місце.
Переможцями та призерами у змаганнях з гирьового спорту у своїй ваговій категорії стали студент ФПЛЗСУ Іван Мелець – І місце, студент медичного факультету №1 Роман Бердега – І місце, викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я Микола Іванович Ткачук – І місце, студент медичного факультету №4 – Віталій Денисюк– ІІ місце.
І місце у змаганнях з армреслінгу у своїх вагових категоріях вибороли студент медичного факультету №2 Андрій Ясінський та викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я Микола Іванович Ткачук, ІІ місце посів студент медичного факультету №4 Віталій Сахно.
За результатами напруженої боротьби збірна команда НМУ імені О.О.  Богомольця набрала найбільшу кількість залікових очок та посіла почесне І загальнокомандне місце.
Щиро вітаємо переможців та учасників змагань!

1(3)[1]

2(2)[1]

3(3)[1]

4(1)[1]

5_%D0%9D%D0%9E%D0%92[1]