НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ РЕКТОРА ВНМУ АКАДЕМІКА ВАСИЛЯ МАКСИМОВИЧА МОРОЗА

02.02.2015
Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з днем народження Героя України, академіка НАМН України, ректора Вінницького медичного національного університету імені М.І. Пирогова, доктора медичних наук, професора ВАСИЛЯ МАКСИМОВИЧА МОРОЗА.
 
ШАНОВНИЙ ВАСИЛЕ МАКСИМОВИЧУ!
Ми з радістю долучаємося до чисельних побажань добра і щастя, що цього погожого дня висловлюють Вам колеги, рідні та друзі.
Ваше життя нерозривно пов’язане з Вашою Альма матер: ви досконально знаєте увесь механізм діяльності потужного закладу, адже пройшли шлях від аспіранта кафедри нормальної фізіології до завідувача цієї ж кафедри, від асистента до ректора, побувавши на посадах вченого секретаря,  декана і проректора. Саме під Вашим керівництвом Вінницький медичний інститут набув статус університету та статус національного вищого медичного навчального закладу.
Впевнені, що Ваша невичерпна енергія і надалі буде живити спільну справу розвитку вищої медичної освіти України, примножуючи та покращуючи результати.
Зичимо Вам здоров’я, сили і творчого натхнення, любові та розуміння близьких, плідної праці та подальших успіхів у всіх добрих починаннях!