НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІТАЛІЯ ГРИГОРОВИЧА МАЙДАННИКА

02.01.2015
Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з днем народження завідувача кафедри педіатрії №4, академіка НАМН України, Заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора ВІТАЛІЯ ГРИГОРОВИЧА МАЙДАННИКА.
ШАНОВНИЙ ВІТАЛІЮ ГРИГОРОВИЧУ!
Приєднуємося до усіх вітань, які надходять до Вас з нагоди Дня народження!
Ваші багаторічна діяльність на благо alma mater, високий професіоналізм, талант науковця та хист адміністратора високо цінуються у колективі, а Ваша ерудиція та шляхетність відомі усім співробітникам та студентам.
Ваш день народження – це нова точка відліку великих справ і нових звершень, які очікують на Вас – людину, масштаб особистості якої важко переоцінити. Впевнені, що Ваша невичерпна енергія принесе ще багато доброго у спільній справі задля розвитку Університету, примножуючи та покращуючи результати.
Нехай невичерпне джерело Віри наповнює Ваші життєві сили терпінням та оптимізмом, нехай Надія додає наснаги й ентузіазму, а Любов родини та відданість колег будуть постійними Вашими супутниками.
Зичимо Вам міцного здоров’я, радісних подій та бадьорості духу щодня, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, злагоди та достатку у Вашому домі, й, найголовніше, мирного неба над нашою Батьківщиною і над нами усіма!