НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ ВНАСЛІДОК ВОГНЕПАЛЬНИХ ПОРАНЕНЬ – ПЕРШОЧЕРГОВЕ ПИТАННЯ

18.12.2014
18 грудня 2014 року на базі Харківського медичного товариства відбулася конференція Харківського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів» з питань надання медичної допомоги потерпілим внаслідок вогнепальних поранень.
Засідання відкрив голова правління Харківського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів», професор В.А. Філіпенко. З доповідями виступили: завідувач кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор О.А. Бур’янов, співробітники відділення травматології та ортопедії Головного військового клінічного шпиталю Міністерства оборони України. У конференції взяли участь співробітники ДУ «Інститут травматології та ортопедії» НАМН України імені М.І. Сітенка, співробітники хірургічного та травматологічного відділень Харківського гарнізонного військового шпиталю. При обговоренні питань пов’язаних з наданням медичної допомоги потерпілим внаслідок вогнепальних поранень в зоні АТО учасниками конференції вирішено подати на розгляд до Міністерства оборони України та до Міністерства охорони здоров’я України пропозиції щодо покращення медичної допомоги та кінцевих результатів лікування потерпілих внаслідок вогнепальних поранень в зоні АТО:
1.                    Включити до навчальних планів медичних ВУЗів тематичні курси з питань надання медичної допомоги при вогнепальних та мінно-вибухових пораненнях.
2.                    Залучати до лікування та проведення заходів з медичної реабілітації потерпілих під час АТО провідних спеціалістів ортопедів-травматологів закладів практичної мережі охорони здоров’я та профільних установ Національної академії медичних наук України.
3.                    Виділити цільове фінансування для лікування та медичної реабілітації потерпілих під час АТО.

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця