НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Вітання з нагоди Дня народження академіка С.Д. Максименка

15.12.2014
Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з днем народження декана медико-психологічного факультету, директора Інституту психології імені Г.С. Костюка, академіка НАПН України, засновника української наукової школи генетичної психології, доктора психологічних наук, професора СЕРГІЯ ДМИТРОВИЧА МАКСИМЕНКА.
ШАНОВНИЙ СЕРГІЮ ДМИТРОВИЧУ!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Ваш високий професіоналізм, широка ерудиція, неперевершений організаторський талант поєднуються з життєвою мудрістю, душевністю і толерантністю. Ви втілюєте свій оптимізм не лише у наукових роботах, які визнані в усьому світі, але й у повазі та любові до колег і учнів. Багатьом відомі Ваша чуйність та дотепність, напрочуд щира й щедра душа, а Ваш іскрометний гумор завжди вчасно підбадьорює. Ваша порада – ніколи не втрачати гідності, щоб не відбувалося у житті – для багатьох з нас є дуже цінною.
Ми зичимо Вам найважливішого – Божого благословення. Добра Вам і щастя, міцного здоров’я та достатку, і нехай на Вашому життєвому і професійному шляху будуть зустрічатися тільки Порядність і Людяність.
Бажаємо Вам, аби тепло і затишок родинної оселі надійно захищали Вас від негараздів, а попереду на Вас чекали роки, наповнені корисними справами і земними радощами.