НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО ХОЦЯНОВСЬКОГО А.М. З 80-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

28.11.2014
28 листопада 2014 року виповнилося 80 років з дня народження та 63 роки трудової діяльності доцента кафедри терапевтичної стоматології НМУ імені О.О.Богомольця Хоцяновського Антона Миколайовича.
Хоцяновський А.М. відомий в Україні фахівець, володіє всіма сучасними методами діагностики та лікування хворих стоматологічного профілю.
Ним розроблені новітні методи лікування ряду стоматологічних захворювань. Вдосконалив методи ортопедичних втручань комплексному лікуванні генералізованого пародонти ту, запропонував оригінальні конструкції шин та шин-протезів, які знайшли широке використання в практичній стоматології.
Він співавтор навчальних посібників: «Практикум з терапевтичної стоматології», «Руководство к практическим занатиям по терапевтической стоматологи», «Терапевтична стоматологія – 1 том». Автор 50 наукових робіт, двох патентів на винахід, 6 раціоналізаторських пропозицій, 4 методичних пропозиції.
За вагомий вклад в проведенні лікувально-профілактичної та консультативної допомоги органам охорони здоров’я України та нашим співвітчизникам, що працюють в зарубіжних країнах Хоцяновський А.М. нагородженийПочесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, Посольства СРСР у Республіці Малі та Алжирській народно-демократичній республіці.

Бажаємо вельмишановному Антону Миколайовичу доброго здоров’я, родинного благополуччя і нових звершень на благо рідної України