НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

27 листопада 2014 року в приміщенні читального залу №2 наукової бібліотеки НМУ, відбулося перше засідання Літературного клубу на тему: «Михайло Афанасійович Булгаков – лікар та письменник»

27.11.2014
27 листопада 2014 року в приміщенні читального залу №2 наукової бібліотеки НМУ (адміністративно-господарський корпус), відбулося перше засідання Літературного клубу на тему: «Михайло Афанасійович Булгаков – лікар та письменник».
На перше засідання зібрались численні прихильники творчості письменника. Організаторами зустрічі стали студенти 5 курсу медичного факультету №1 Юрій Резніков та Мар’яна Горовцова. У засіданні взяли участь співробітники бібліотеки, викладачі кафедри філософії та соціології, студенти медичних факультетів №1 та № 2 (II курс, 17 і 18 гр.).
Співробітниками бібліотеки було оформлено книжково-ілюстративну виставку «М.А. Булгаков-лікар та письменник» та організовано перегляд літератури «Україна Михайла Булгакова». Мандрівку по Києву Михайла Булгакова провели члени клубу, які розповіли про найважливіші моменти в житті письменника. Було зроблено акцент на маловідомих творах. Ведучі вечора ознайомили присутніх з деякими невідомими широкому загалу подіями  з життя митця. У формі дискусії було розглянуто найбільш суперечливі питання творчого доробку письменника. Особливо палкою була дискусія стосовно теми добра та зла, ролі кохання у житті молодої людини. Шанувальники Михайла Булгакова отримали вичерпні відповіді на всі запитання. Завдяки творчому підходу учасників, прагненню ведучих донести до них невгасиму іскру глибокого таланту письменника, вечір не залишив байдужим нікого. Сподіваємось, що саме такий спосіб пізнання літератури дозволить молодому поколінню медиків збагатити свій внутрішній світ.

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця

новини та події НМУ імені О.О.Богомольця