НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Міністерство освіти і науки України інформує про проведення сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна

21.07.2014
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481- 32 -21, факс (044) 236-1049 E-mail: ministry(Sjmon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185


Від_16.07.2014_№ _1/9-361_____

На №_________ від____________
Керівникам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації
Про проведення сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна
Міністерство повідомляє, що Міжнародною молодіжною громадською організацією «Європейський молодіжний парламент – Україна» під патронатом Посольства Французької Республіки в Україні у рамках освітньої кампанії «Сильніші разом» в м. Києві 4-7 грудня 2014 р. заплановане проведення Франкомовної регіональної сесії ЄМП-Україна, на якій студенти матимуть нагоду обговорити питання розвитку громадянського суспільства та дотримання прав людини в Україні та Європі.
Європейський молодіжний парламент – це освітній проект, який об’єднує 38 національних осередків у країнах Європи. Метою його діяльності є підвищення рівня обізнаності молоді з питань європейської інтеграції та отримання відповідного навчального досвіду.
Тема вищезазначеної сесії: «Прогресивна молодь – ключ до успішного майбутнього». Під час сесії також заплановано роботу студентів у складі шістьох комітетів за темами обговорення, що об’єднані загальною ідеєю ролі молоді в процесі демократичних перетворень та розвитку прав людини і європейських цінностей в Україні.
Враховуючи соціальну спрямованість цього заходу, його освітньо-виховне і консолідуюче значення для української молоді, просимо поінформувати студентів та органи студентського самоврядування вищого навчального закладу про його проведення.
Додаткову інформацію можна отримати у відповідальної особи -Марії Родителєвої (тел.: 093-510-33-66, e-mail: francophone@eyp-ua.org).

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра

 

 

І. Р. Совсун