НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

3 квітня 2014 року у спортивному комплексі нашого університету в рамках VI відкритої Універсіади НМУ імені О.О. Богомольця відбулися змагання з настільного тенісу

03.04.2014
       3 квітня 2014 року у спортивному комплексі нашого університету в рамках VI відкритої Універсіади НМУ імені О.О. Богомольця відбулися змагання з настільного тенісу.
       У змаганнях, крім збірної НМУ приймали участь команди інших ВНЗ м.Києва, зокрема: Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), Національний транспортний університет (НТУ), Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (ВМУРоЛ) та Київський національний торговельно–економічний університет (КНТЕУ). Всього у змаганнях взяли участь 33 спортсмени.
      У фіналі турніру зустрілись команди НМУ та НаУКМА, гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь нашої збірної.
      За результатами змагань призові місця розподілились таким чином:
І місце – НМУ імені О.О. Богомольця;
ІІ місце – НаУКМА;
ІІІ місце – НТУ.
     Окремо треба відзначити вдалий виступ у турнірі члена збірної команди НМУ – Наталії Гавриленко (медичний факультет №2), неодноразової переможниці першості університету та інших змагань, які проводились в м.Києві та Україні. Свій вклад у перемогу внесли також Олександр Городецький (ФПЛЗСУ) та Андрій Вишневський (фармацевтичний факультет).
      Вітаємо переможців та бажаємо спортсменам вдалих виступів у змаганнях та успіхів у навчанні.