НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

22 березня 2014 року відбулися змагання з плавання КМО ФСТ «Спартак» «МІСТЕР БАТЕРФЛЯЙ» за програмою Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

24.03.2014
22 березня 2014 року відбулися змагання з плавання КМО ФСТ «Спартак» «МІСТЕР БАТЕРФЛЯЙ» за програмою Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».
Активну участь у цих змаганнях, що стали вже традиційними і відбулися цього року у плавальному басейні спорткомплексу «Наука – Спорт», взяла команда студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Цього року чоловіки змагалися на дистанції 50 метрів вільним стилем та 100 метрів комплексного плавання (батерфляй – плавання на спині – брас – вільний стиль), а жінки на дистанції 25 та 50 метрів вільним стилем. Завершувала програму змагань змішана естафета 4х25 метрів вільним стилем.
У результаті найкращі результати серед представників нашого Університету показали у жінок Коваль Крістіна – І місце на дистанції 25 та 50 метрів, Соколик Валерія – ІІ місце на дистанції 25 та 50 метрів. У чоловіків Білий Владислав  – ІІ місце на дистанції 50 та 100 метрів комплексне плавання, Коваль Віталій  – ІІІ місце на дистанції 50 та 100 метрів комплексне плавання. Крім того наші студенти показали кращий результат у змішаній естафеті – І місце.
За підсумками команда студентів НМУ імені О.О. Богомольця стала переможницею змагань. Друге місце посіла команда ПАТ «Київенерго», третє місце здобули представники ВАТ «Київхліб».