НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

25-29 листопада 2013 року студентами фармацевтичного факультету була проведена акція «Молодь проти ВІЛ/СНІДу…

29.12.2013

МОЛОДЬ ПРОТИ ВІЛ/СНІДУ

25-29 листопада 2013 року студентами фармацевтичного факультету була проведена акція «Молодь проти ВІЛ/СНІДу». Участь студентства у просвітницьких заходах щодо розширення обізнаності учнів загальноосвітніх навчальних закладів про соціально-небезпечні захворювання є актуальною у зв’язку зі зростанням ролі фармацевтичного працівника у системі охорони здоров’я країни.
Важливе місце у навчальному процесі студентів фармацевтичного факультету відводиться підготовці до участі у профілактичних заходах щодо зміцнення здоров’я населення і профілактики захворювань. Саме тому, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом майбутні провізори прочитали лекції близько 400 учням 9-11 класів 9 загальноосвітніх закладів міста Києва, в яких висвітлювалися основні аспекти захворювання, шляхи зараження та методи попередження ВІЛ-інфекції.

В акції взяли участь 25 студентів фармацевтичного факультету, які після лекції відповідали на поставлені питання школярів з теми, а також на питання, що пов’язані з правилами вступу в НМУ імені О.О. Богомольця, що засвідчили великий інтерес аудиторії до Університету.