НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Відбулася студентська науково-практична конференція

04.12.2013
4 грудня 2013 року на кафедрі комунальної гігієни та екології людини з секцією гігієни дітей та підлітків відбулася студентська науково-практична конференція. Результати виконаної науково-дослідної роботи з дисципліни «Медицина надзвичайних ситуацій» представили 40 студентів медичного факультету № 2.
Учасники були розділені на дві секції в залежності від тематики доповідей. Перша секція була присвячена надзвичайним ситуаціям природного характеру та надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Друга – надзвичайним ситуаціям техногенного та соціально-політичного характеру.
Конференція пройшла в теплій, дружній атмосфері. 1 місце зайняли студенти: Підлубна Наталія група №21 («Ядерна медицина») та Мельник Надія група № 17 (« Дотягнутись до небес»); 2 місце розділили: Гладун Надія група №9, та Борисюк Анастасія група №26; 3 місце розділили: Іванцюра Михайло (11 гр.), Меркулова Тетяна, Маркович Анастасія та Марчук Маргарита (13 гр.). Переможці та учасники були нагороджені пам’ятними подарунками.