НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

11 грудня, на 66-у році життя перестало битися серце …

11.12.2013
11 грудня, на 66-у році життя перестало битися серце кандидата біологічних наук, провідного наукового співробітника лабораторії електронної мікроскопії Інституту проблем патології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Куфтиревої Тетяни Павлівни.
Куфтирева Тетяна Павлівна народилася 12 грудня 1947 року у місті Баку. У ранньому дитинстві з батьками переїхала до Києва, закінчила школу, закінчила Національний університет імені Т.Г. Шевченка біологічний факультет, захистила кандидатську дисертацію.
Все своє життя Тетяна Павлівна присвятила роботі в Інституті проблем патології в лабораторії електронної мікроскопії. Робота була для неї як друга сім’я. Вона виховала не одне покоління студентів, які зараз займають достойні місця в нашому суспільстві.
Відмінними рисами Тетяни Павлівни були скромність, чуйність і повага до людей. Вона користувалася заслуженим авторитетом і великою повагою з боку всіх, хто її знав, працював і спілкувався з нею. Друзі любили й цінували її людські якості.
Втрата Тетяни Павлівни стала важкою втратою для науки, для всіх тих, кому пощастило знати її особисто, для тих, хто читав її наукові роботи і чиї надії познайомитися з новими результатами її досліджень виявилися жорстоко зруйнованими.
У пам’яті рідних, друзів, учнів та колег вона залишиться доброю, сильною та волелюбною людиною.