НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

09.11.2013
А ти вмієш чистити зуби?
9 листопада 2013 року пройшла акція“Здорова усмішка”під егідою Асоціації студентів стоматологів. Акція проходила спільно з компанією Colgate у двох містах України: Києві та Львові.
В Києві захід проходив в одному з центральних парків міста, де в сонячний день гуляли багато діточок та їх батьків. Метою акції було навчити маленьких та дорослих правилам гігієни ротової порожнини.
Кожна дитина мала змогу продемонструвати на моделі, як саме вона чистить зуби, а потім ми – волонтери, навчали діточок, як це робити правильно і намагалися пояснити і донести до маленьких, чому догляд за порожниною рота є дуже важливим. В акції брали участь студенти 4 курсу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, яких об’єднала світла та добра мета. Наприкінці бесіди кожна дитина отримала подарунок від компанії Colgate – зубну пасту та зубну щітку. Радість маленьких була неймовірно щирою, а батьки були надзвичайно вдячні.
А ось так на погляд волонтерів все було:
“Відчуття, що робиш добру справу надихало та добряче піднімало настрій. Це був може й невеликий, але все-таки внесок у виховання серед дітей навичок гігієни. Навіть люди старшого віку підходили до нас, і ми вчили їх як правильно чистити зуби, адже багато хто розповідав, що чистить зуби за дві секунди, не надаючи важливого значення якості чистки. Дуже тепла атмосфера була й серед учасників акції. Мені сподобалося бути частиною цієї акції. Дякую організаторам за чудовий день”.
Аріана Ходем (4 курс 29 група стоматологічного факультету)
“Я вважаю, нам вдалося! За сприяння компанії Colgate, гарної погоди та друзів-однодумців ми на  дитячому майданчику провели неабияку роботу. Дуже смішно діти та дорослі намагалися на собі показати, як вони чистять зуби, а деякі кумедно лякалися макетів щелеп”.
Дмитро Шульженко (4 курс 26 група стоматологічного факультету)