НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

12.10.2013
ВІВАТ КОРОЛЬ, ВІВАТ АСОЦІАЦІЯ!
З таким словами закінчилися збори Асоціації студентів стоматологів, які відбулися 12 жовтня 2013 року в нашому alma mater. Почесний голова асоціації, на той момент просто засновник та голова, Михайло Сливка з Ужгородського Національно університету провів збори на високому рівні, студенти-стоматологи з нашого університету, Ужгорода, Донецька, Львова, Івано-Франківська, Вінниці, Дніпропетровська змогли дізнатися про можливості та перспективи,  які надає членство в асоціації.
 У членів асоціації є стимул до навчання, тому що вони розуміють вагу знань, які можливо поповнити на різних конференціях в межах нашої країни та за кордоном. І ось настав, вирішальний момент в долі асоціації – вибори голови АСС. Було висунуто дві кандидатури – Богдан Кушнір з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Роман Мальчугін з Дніпропетровської медичної академії.
Одноголосно президентом АСС було обрано студента ІV курсу стоматологічного факультету Богдана Кушніра. За роки навчання в університеті він встиг взяти участь у телепроекті «Cамый умняй» з Тіною Канделакі в Москві. Активний учасник конференцій зі стоматології, на одній з яких зайняв 2 місце («Актуальні проблеми клінічної, теоретичної, профілактичної медицини, стоматології та фармації» в Донецьку). Його науковий керівник – доцент Юлія Генадіївна Коленко. Окрім навчання, Богдан активно займається футболом, є членом збірної команди університету з футболу, разом із якою вже встиг завоювати срібло та бронзу у студентській лізі «Динамо».