НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

25.06.2013
На ім’я ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, академіка НАМН України, професора В.Ф. Москаленка надійшов лист-подяка наступного змісту:
 
Шановний Віталію Федоровичу!
Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва висловлює Вам щиру подяку за надану можливість громадянам, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціально-побутової адаптації пройти курс лекцій на тему «Медичні аспекти профілактики хвороб» в рамках соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» факультет «Охорона здоров'я".
Впровадження надання соціально-педагогічної послуги відбулося на виконання наказу №326 від 25.08.2011р. Міністерства соціальної політики України, метою якого є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж всього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей. Впровадження даного факультету дозволило отримати знання в напрямку підтримки, профілактики, та збереження власного здоров'я. Вивчення основних принципів збереження здоров'я серед самотніх людей похилого віку та інвалідів нашого району дозволило розширити коло спілкування та підвищити власний рівень знань.
Висловлюємо особливу подяку асистенту кафедри загальної практики (сімейної медицини), кандидату медичних наук Величко Сергію Олександровичу, який прочитав курс лекцій щодо профілактики захворювань та збереження власного здоров'я. Слід також відмітити, що всі, хто відвідував його лекції, неодноразово висловлювали вдячність за цінні поради.
Ви допомогли нам отримати знання та здобути навички по профілактиці та збереженні здоров'я, які успішно використовуються на практиці.
Сподіваємося на подальшу співпрацю, наші спільні зусилля принесуть користь людям, які так прагнуть нашої підтримки.
Бажаємо Вам та Вашому колективу нових успіхів у всіх творчих починаннях.
 
 
 
З повагою,
директор
А. Бондаренко