НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

22.04.2013
ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК У ГАЛУЗІ «ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА»
21–22 березня на базі Медичного інституту Сумського державного університету відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Профілактична медицина».
Національний медичний університет імені О.О.Богомольця був представлений на конкурсі 3 роботами: «Артеріальна гіпертензія: медико-соціальні аспекти та шляхи профілактики» Олексія Голубенка (науковий керівник – віце-президент НАМН України, академік, професор В.Ф. Москаленко), «Поширеність первинної артеріальної гіпертензії у підлітків, зв’язок із надлишковою масою тіла та захопленням відеоіграми» Олексія Місюри (науковий керівник – професор Т.С. Грузєва), «Оцінка епідемічної ситуації з туберкульозу та її статистичний прогноз в Україні» Катерини Бурковської (науковий керівник – професор І.П. Колеснікова).
У ході пленарного засідання членами журі було відмічено надзвичайну актуальність висвітленої проблематики робіт, високий науково-методичний рівень проведених досліджень.
Роботи конкурсантів були високо оцінені журі та відзначені грамотами. Показово, що з більш ніж 40 заявлених робіт з провідних навчальних закладів України були нагороджені роботи представників НМУ імені О.О.Богомольця: студента V курсу медичного факультету №2 Голубенка Олексія – грамота за I місце та студента VІ курсу медико-психологічного факультету Місюру Олексія – грамота за II місце у конкурсі.