НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

26.03.2013
26 березня 2013 року в спортивному комплексі КНУ ім. Т.Г. Шевченка відбулися змагання ХІ літньої універсіади м. Києва з шахів, в яких брали участь 12 ВНЗ м. Києва. Збірна команда НМУ ім. О.О. Богомольця як завжди взяла активну участь у шахових баталіях.
Обігравши в попередніх турах команди НУХТ та НТУ ми разом із найсильнішими збірними потрапили до фіналу 4-х команд, де зустрілися з НТУУ «КПІ», НУФВСУ та КНУ ім. Т.Г.Шевченка.
У результаті запеклої боротьби шахісти НМУ імені О.О. Богомольця посіли друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед тільки команду КНУ ім. Т.Г. Шевченка, яка набрала всього на 1 очко більше.
Срібні медалі в нашій команді вибороли: Анвеш Упадхіая – медичний факультет №1, 1курс, Арсен Грабовський – медичний факультет №1, 5 курс, Дмитро Нагорний – медичний факультет №2, 6 курс, Ірина Меркулова – лікар-інтерн, Уляна Маршалок – медичний факультет №1, 2 курс.
Завдяки успішному виступу студентів НМУ у цьому турнірі наша команда виборола право брати участь у комплектуванні збірної команди м. Києва з шахів. Тож побажаємо вдалого виступу шахістам НМУ на Всеукраїнських змаганнях.