НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

03.03.2013
Студенти НМУ чемпіони України з кікбоксингу!
З 1 по 3 березня в м. Чернігів відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу, в якому взяли участь 553 учасника з 18 областей України! Вперше учасниками змагань були студенти м. Києва у категорії поміж дорослих. Серед них студент 2-го курсу 1-ї групи медичного факультету №4 НМУ імені О.О. Богомольця Величко Олексій, який посів два других місця. Наразі Олексій спільно з іншими студентами Університету, відвідувачами секції з кікбоксингу при НМУ, готуються до Чемпіонату України серед студентів у м. Харкові, який відбудеться з 4 по 7 квітня 2013 року.
Нагадуємо, що секція з кікбоксингу для студентів Університету функціонує з квітня 2011 р. на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця за підтримки Ректора Університету та ГО “Укаїнський Союз Кікбоксингу”. Заняття проводить президент федерації кікбоксингу та тайського боксу в Україні, заслужений тренер України, віце-президент “Українського Союзу кікбоксингу” Дворецький Едуард Геннадійович.
Заняття є безкоштовними та проходять у формі лайт-контакт та сольних композицій тричі на тиждень. Для відвідування секції Вам необхідно мати довідку про стан здоров’я встановленого зразка та дозвіл від батьків. Запрошуються усі бажаючі!